دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت 13/93/12626

درباره ما

شرکت پارس نگار  فعالیت خود را در زمینه تبلیغات در سال 1385 آغاز کرد. از همان ابتدا هدف این مجموعه ارایه چاپ و خدمات آن بوده و هست.


در آن زمان با توجه به رونق و تأثیر تبلیغات محیطی، شرکت با در اختیار گرفتن یک دستگاه چاپ مدل کونیکا( با عرض 330 سانتیمتر و کیفیت چاپ360*1440dpi  ) پا به عرصه صنعت چاپ گذاشت و در سال1392 با افزودن یک دستگاه اکوسالونت با عرض330 سانتیمتر چاپ عریض فضای باز دیگر و اکوسالونت با عرض 330سانتیمتر با کیفیت چاپ 720*1440dpi مجهز گردید.

پس از گذشت سه سال، شـــرکت با تجهیز مجموعه به دســتگاه چاپ اکوسالونت دیجیتال با هر Epson  با صرف چاپ 60 متر مربع در ساعت تا رزولوشن 720*1440dpi به دستگاه سوم دست یافت .

از آن زمان تاکنون پارس نگار هر ساله با افزودن بر تعداد ماشین آلات جدید و به روزرسانی امکانات و جذب نیروهای حرفه ای و متخصص، توانایی مجموعه را هرچه بیشترافزایش داده است و نهایتاً در سال 1392 مرکز فوریتهای چاپ 24 ساعته خود را فعال و در خدمت مشتریان گرامی قرارداد.

پارس نگار  افتخار می کند که با به کارگیری تمامی امکانات به ارایه خدمات میپردازد:

  • 200 متر فضای چاپ
  • 100 متر انبار در محل تولید
  • 200متر فضای اداری
  • 14 نفر پرسنل کار آزموده
  • 7 خط تلفن
  • توان چاپ فضای خارجی: روزانه بیش از 4000 متر مربع
  • توان چاپ فضای داخلی: روزانه بیش از 120متر مربع
  • توان چاپ بر روی اجسام سخت: روزانه 100 متر مربع

اهداف و چشم انداز شرکت 

با توجه به رشد روز افزون تقاضا برای خدمات با كیفیت از سوی مشتری، رقابت در حوزۀ جذب مشتریان و ایجاد وفاداری در بین آنها یكی از دغدغه های بسیار مهم در حیات هر کسب و کار می باشد. از این رو بكارگیری روش های علمی و اثربخش در برند سازی و بازاریابی برای صنایع و مراكز خدماتی بسیار تعیین كننده و ضروری است.

متخصصان رنا با علم به این موضوع، خدمات مشاوره ای و اجرایی خود را در راستای ارائه راهكارهای مناسب به منظور جذب مشتریان، توسعۀ بازار و ایجاد تصویر ذهنی مناسب از برند شما ارائه می کنند.

ما با استفاده از تجارب خود و تحلیل انتظارات مشتریان، انگیزه ها و نگرش های جدیدی برای بازاریابی ارائه می دهیم و این راه کارها را از طریق کانال های دیجیتال به دنیای واقعی متصل می کنیم.

ما در پارس نگار با بهره گیری از نیروی متخصص و کارآزموده تجارب خود را در زمینه های ارتباطات بصری، رسانه های اجتماعی، طراحی و چاپ، توسعه وب و تصویر سازی در اختیار برندها قرار می دهد

 

{{alert.msg}}